DIAGNOZA AUTYZMU I ZESPOŁU ASPERGERA

DIAGNOZA AUTYZMU I ZESPOŁU ASPERGERA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć dr n. med. Alicja Owczarek
DIETETYKA

DIETETYKA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Mateusz Kostrzewski
EEG BIOFEEDBACK

EEG BIOFEEDBACK

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Mateusz Kostrzewski
ELEKTROSTYMULACJA

ELEKTROSTYMULACJA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Joanna Surlejewska-Cieślik zl/godz.
INTEGRACJA SENSORYCZNA

INTEGRACJA SENSORYCZNA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Bogusława Grodzka-OwczarekKlaudia KarbowniakMagdalena KoseckaAnna TorzewiczAngelika RoszczykSebastian Woźniczka
LOGOPEDIA

LOGOPEDIA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Małgorzata BogdańskaKatarzyna Bartoli-ChrisidisKarolina DruszczBarbara Markowicz
MAPOWANIE MÓZGU/QEEG

MAPOWANIE MÓZGU/QEEG

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć dr Paweł Borkowski
  • najbliższy termin przyjęć: 25 czerwca zl/godz.
MASAŻ TAKTYLNY

MASAŻ TAKTYLNY

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Maja Antoszczyk-Wojdyła
METODA W. SHERBORNE

METODA W. SHERBORNE

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Anna Snopczyńska
NDT – BOBATH

NDT – BOBATH

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Maciej DalewskiAgnieszka Skoczyńska
NEUROLOGOPEDIA

NEUROLOGOPEDIA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Małgorzata Bogdańska
    Barbara Markowicz
    Joanna Surlejewska-Cieślik
OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Maja Antoszczyk-WojdyłaAleksandra OrszulakAnna Snopczyńska Magdalena Wasilewska
PNF

PNF

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Paweł Gąsiorowski
    Gabriela Szymańska - PolSebastian Woźniczka
PRZEZCZASZKOWA STYMULACJA MÓZGU PRĄDEM STAŁYM (tDCS)

PRZEZCZASZKOWA STYMULACJA MÓZGU PRĄDEM STAŁYM (tDCS)

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Małgorzata Bogdańska
PSYCHOLOGIA

PSYCHOLOGIA

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Małgorzata BogdańskaMarcel FerchoAgnieszka JakubowskaMarta KnapikBartosz NeskaKatarzyna PabichAgnieszka SiedlerMonika Tadeusiak
REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄT

REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄT

  • Wiek Nasi specjaliści:
  • Godziny Przyjęć Maciej Dalewski
    Paweł Gąsiorowski
    Agnieszka Skoczyńska
    Gabriela Szymańska - Pol
    Sylwia Świtkowska
    Sebastian Woźniczka

Lubisz naszą poradnię? Odwiedź nas na Facebooku i Instagramie.

Facebook
INSTAGRAM